Reference

Podívejte se na konkrétní reference a zjistěte, jak moc jim mé služby pomohly.

Libor Macek

Potřeboval jsem se zviditelnit pomocí krátkého výstižného videa. Mé očekávání se naplnilo a konverze se díky videu zvedla o 30 %! Vše proběhlo dle domluvy a s výsledkem jsem spokojen. Doporučuji.

Libor Macek MeTermo
Michal Zeman

Potřeboval jsem zvýšit prodeje a po vložení videa na web se prodeje zvedly o neuvěřitelných 150 %. S celkovým výsledkem jsem nadmíru spokojen a předčilo to mé očekávání. Určitě doporučuji také všem ostatním, kteří potřebují zvýšit prodej na svém webu a nechtějí platit desetitisíce za tvorbu videa někde jinde. Také chválím profesionální a lidský přístup, který je dnes vzácný.

Michal Zeman Easy24, s.r.o.
Jiří Hejsek

Pro svůj e-book jsem potřeboval vytvořit video, které by prezentovalo jeho obsah. S videem jsem spokojen, odpovídá zadání, je zdařilé a líbí se mi. Dodání i komunikace probíhala naprosto bezproblémově. Mé očekávání se naplnilo a doporučuji také ostatním.

Jiří Hejsek KOLEMDVOU.cz
Tomáš Pártl

Michal Garšic je profesionál, který nám pomohl za hubičku vyřešit otázku, jak snadno potenciálním zákazníkům odkomunikovat přínosy našich produktů pomocí kresleného videa. Těšíme se na další spolupráci a na anglickou mutaci, kterou u něj chceme brzy přiobjednat.

Tomáš Pártl WATERSAVERS, s.r.o.
Guthová Irena

Potřebovala jsem videu na úvodní stránce dodat jiskru, vzbudit zájem a touhu číst dál. Proto jsem si objednala tvorbu profesionálního video intra. Byla jsem velice spokojena a ani jsem nepočítala s takovou vstřícností. Doporučuji všem, kdo potřebují pomoci s profesionalizací vzhledu svých videí, hledají velice slušnou a pro všechny dostupnou cenu. Skvělá komunikace, rychlé řešení, určitě využiji znovu.

Guthová Irena KRANTI.cz
Petr Doubravský

Jako každý začínající startup jsem se potýkal s omezeným finančním rozpočtem. O to větší bylo mé překvapení, když jsem našel tuto firmu, která byla ochotna mi pomoci uskutečnit můj sen a zhmotnit mou představu do velice krásného a poutavého videa. Navíc vše za velice příznivou cenu. Skvělým osobním a profesionálním přístupem jsem byl opravdu nadšen. Nezbývá mi než poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených zákazníků.

Petr Doubravský
Karel Strejček

Potřeboval jsem vytvořit opravdu originální novoročenku, tak jsem se už po několikáté s důvěrou obrátil na Michala Garšice. V minulých letech jsem si už nechal vytvořit reklamní video, novoročenku a letos i originální kreslenou novoročenku. S kvalitou i cenou jsem byl vždy více než spokojen a mé již několikaleté zkušenosti naprosto předčily mé očekávání. Kreslené video od MARKETING123.cz doporučuji vyzkoušet všem, kteří potřebují zlepšit své výsledky, chtějí být originální a hledají skvělý poměr mezi výkonem a cenou.

Karel Strejček All-bazar.cz s.r.o.
 Ing. Jan Damek

Potřebovali jsme zvednout povědomí o značce a navýšit tržby, proto jsme už podruhé využili služeb MARKETING123.cz.
S výsledkem jsme opět spokojeni a těšíme se na další videa pro naše produkty.

Ing. Jan Damek WIA spol. s r. o.
Pavol Korček

Chtěli jsme zvýšit povědomí o naší nové službě a vysvětlit její základní princip, proto jsme objednali tvorbu originálního kresleného reklamního videa. Naše služba je určena pro relativně vymezenou skupinu technologicky zaměřených vývojových firem, a proto jsme zpočátku měli trochu obavu, jestli pro nás bude vhodné. Nakonec se ale kreslené video osvědčilo a slaví úspěch. Video využíváme na sociálních sítích, kde má mnohem lepší odezvu než jiné příspěvky.
Určitě doporučuji vyzkoušet.

Pavol Korček RehiveTech, spol. s r.o.
Ing. Kristýna Čechová

Potřebovala jsem upoutat pozornost, odlišit se od konkurence a vzbudit důvěru u potenciálních klientů. Všechny tyto požadavky se podařilo splnit pomocí kresleného videa. Lidé v dnešní uspěchané době chtějí informace co nejrychleji a raději se podívají na kreslené video, než aby pročítali informace na webu. Na službách pana Garšice oceňuji zejména vstřícnou komunikaci a rozumnou cenu ve srovnání s konkurencí. Služby od MARKETING123.cz doporučuji každému, kdo zvažuje vytvoření reklamního videa, které by podpořilo jeho podnikání.

Ing. Kristýna Čechová COLETTE INVESTMENT s.r.o.
Mgr. Simona Škurková

Potřebovali jsme zvýšit zájem o služby naší jazykové školy a to se díky videím od MARKETING123.cz povedlo. Jsou zajímavá, vtipná, k věci a neotřelá.
Nejvíc oceňuji rychlou komunikaci a flexibilitu v reakcích na naše detailistické požadavky, což není u grafiků a lidí z marketingu vždy pravidlem.

Mgr. Simona Škurková Lingua Centrum jazyková škola